fbpx

DVASINGUMO SVARBA

dvasingumo svarba

Pažiūrėjus, kokia tema pirmiausia rekomenduojama žmogui padirbėti su pasąmoniniais įsitikinimais, dažnai pirmoje vietoje būna ryšys su Kūrėju, dvasingumas, tikėjimas ir pan. Ir nesvarbu, kiek žmogus manosi esąs dvasingas, religingas, ši sritis yra labai svarbi. Mat tai yra pagrindas, kurį padėjus bus lengviau dirbti su visomis kitomis sritimis. Kuo bus geresnis mūsų ryšys su Kūrėju ir kuo bus mažiau šioje srityje ribojančių įsitikinimų, tuo lengviau ir efektyviau spręsime santykius, gausą, sveikatą ir t.t.

Šis aktualumas labai aiškiai pasimato per pirmuosius ThetaHealing seminarus – Bazinį DNR ir Pažengusiųjų DNR. Jų metu dažnai dalyviams ryškiai sukyla pasipriešinimas, kurio priežastimi būna įsitikinimai apie Kūrėją, dvasingumą, tikėjimą, pasąmonę. Ir tik susitvarkius su šiais įsitikinimais galima toliau ramiai tęsti mokymus.

Todėl kviečiu jus pergalvoti, koks jums yra tikėjimas, koks yra Kūrėjas, koks yra dvasingumas? Gal iškart prieš akis iškyla kryžiaus karai, godūs dvasininkai, davatkos, inkvizicijos laužai? Jei taip, tuomet jums irgi svarbu padirbėti su šiais pasąmonės blokais jūsų vidinio augimo kelyje.

Vladas Sapranavičius

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form