fbpx

Branginkite save

brankinkite
Kiekvienas žmogus turi savo vertę. Tai lemia jo poelgiai, žodžiai, gyvenimo būdas. Laikui bėgant, kai kurie žmonės tiesiog tampa labai vertingi mūsų gyvenime, patys brangiausi, mylimiausi ir artimiausi. Ir yra tų, kurie, rodos, neverti ne cento, o jų poelgiai yra niekingi, o žodžiai – oras. Gaila jų, bet branginu juos, nes ir tokie tikrai turi būti tarp mūsų, kad suprastume, kokie vertingi yra tie tikri žmonės.
Todėl kartais mums norisi pabėgėti, kad pamatytume, kas bėgs paskui mus. Kartais norisi kalbėti tyliau, kad pamatytume, kas iš tikrųjų mūsų klauso. Kartais norisi žengti žingsnį atgal, kad pamatytumėte, kas dar yra mūsų pusėje. Kartais norisi priimti neteisingus sprendimus, kad pamatytume, kas yra su mumis, kai viskas griūva.
Gyvenkite savo protu, palikdami nuošaly šimtus patarėjų. Nesistenkite būti visiems naudingu, prisiminkite – visiems neįtiksite. Užspausdami savo interesus ir norus dėl kitų patogumo, jūs einate kažkieno kito gyvenimo keliu, laužydami savo kojas, rankas ir palaipsniui prarasdami save. Brangiausias dalykas, kurį turite šiame pasaulyje – tai jūs ir jūsų laikas. Vertinkite savo laiką ir šiame laike branginkite save, sugerdami kiekvieną sekundę. Niekas negyvens šio gyvenimo taip, kaip jūs norite. Niekas, išskyrus jus.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ