fbpx

AR TIKRAI ŽINOTE KO NORITE?

upe

Pažinimo kelias prasideda nuo mažų žingsnelių. Taip taip… ne nuo didelių tikslų ir kosminių norų, o išsamios smulkmenų savianalizės.

Ar gerai pažįstate save? Ar jums patogu gyventi su savimi? Ar jūs save suprantate, palaikote?

Vaikystėje viskas paprasta: mes leidžiame sau svajoti; atvirai reikšti emocijas; mes draugaujame su tais, kurie mums patinka; nevalgome to, kas mums nepatinka.

Tačiau su amžiumi tiesa, požiūriai, kompromisai, primesti troškimai mus veda toliau ir toliau nuo savęs.

Tačiau grįžti niekada nevėlu. Pradėkite nuo paprastų dalykų:

▪️Ką mėgstate valgyti? Koks yra jūsų mėgstamiausias jogurtas? Ar jūs jį apskritai mėgstate? Kokie vaisiai jums labiausiai patinka? Ką mėgstate valgyti pusryčiams? O ko negalite pakęsti? Suvokite tai.

▪️ Kokie drabužiai jums patinka? Nesvarbu, kas madinga. Ar jums patogūs tie rūbai, kuriais vilkite? Ar jaučiatės savimi vilkėdami šiuos drabužius? Ar tai suteikia stiprybės?

▪️ Ką tikrai mėgstate veikti? Kas užpildo energija? Vėl gi, nesvarbu, ką visi kiti daro, kas šiuo metu pasaulyje, šalyje ar jūsų aplinkoje populiaru. Jei užsipildote energija sėdėdami namie su knyga ant sofos, neverta brautis į triukšmingą naktinį klubą.

▪️ Pagalvokite, kokie žmonės jūsų aplinkoje suteikia jums energijos, su kuriais malonu pasikalbėti. Ir su kuo susitikdami jaučiate diskomfortą. Kodėl ir vieni, ir kiti yra jūsų gyvenime?

▪️ Parašykite mažiausiai 5 dalykus ar tikslus, kuriuos norite pasiekti. Leiskite sau išgirsti save. Galbūt jūsų norai jus nustebins.

Savęs pažinimas – ilgas ir be galo įdomus kelias. Ir jūs galite pradėti jį dabar. Ir dėdami tikrąjį aš „plytą po plytos“, atlaisvindami vietą savo norams, galite susikurti savo svajonių gyvenimą.

Taigi, ar gerai pažįstate save? Ar esate patenkinti dabartimi? Ar jaučiate vidinį komfortą, ar suprantate savo norus? Pasigilinkime plačiau jau rugsėjo 9 d. Atvirame meditacijų vakare “Svajok teisingai” ir pratęskime to paties pavadinimo on-line kurse jau spalio mėn..

su meile
Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ