fbpx

AR GERAS ŠITAS ĮRAŠAS?

ar geras sitas irasas

– Mama, trimestrą baigiau be septintukų!
– Gerai, bet galėjai pasistengti, kad nebūtų ir aštuntukų!

– Tėti, mane priima į Konservatoriją!
– Puiku, bet geriau stotum į praktiškesnę specialybę.

– Mūsų skyrius planą įgyvendino 120%!
– Tai, matyt, neambicingai planavot!

Ar būna jūsų gyvenime situacijos, kai pačiam (-iai) rezultatas atrodo gerai, bet būtinai turi atsirasti kažkas, kas pastebės, kad galėjo būti dar geriau? O gal tos situacijos pastoviai kartojasi?

Galiausiai gal tuo „kokybės inspektoriumi“ tampame mes patys – įsivaizduojame kažkokį autoritetingą žmogų, kuris apie mūsų atliktą darbą greičiausiai pasakys kokią nors pastabą. Todėl reikia stengtis, kad kuo mažiau žmonių pamatytų tą rezultatą, nes gal tarp jų atsiras tas autoritetingas kritikas?
Ai, dar yra išeitis – pačiam sumenkinti savo darbą, indėlį – tarsi užbėgti už akių tiems menkintojams:
– Nesiaukite, nesiaukite – neturėjau laiko susitvarkyti, nešvaru namie, – teisinasi visą dieną namus blizginusi šeimininkė.
– Atleiskite už klaidas – prezentaciją dariau skrisdamas iš kitos konferencijos, – užbėga už akių lektorius, mėnesį dirbęs prie pranešimo medžiagos.

Greičiausiai tokie žmonės turi pasąmoninį įsitikinimą, jog žmonės jį/ją laiko nepakankamai geru (-a).

Kaip pasikeičia gyvenimas žmonių, kurie transformuoja šį įsitikinimą į „aš jau esu vertingas“? Ogi jiems daugiau nereikia įrodinėti savo vertės. Jie viduje žino, kad jie yra vertingi. Jie nebebijo parodyti savo darbo rezultato arba jiems nebesvarbu, ką pasakys kažkoks žmogus. Ir kas įdomiausia – jei kažkas anksčiau pastebėdavo klaidas ir apie tai pakomentuodavo, tai dabar to niekas nebedaro! Stebuklas? Kaip gi taip?

Ogi taip – kol turi įsitikinimą, jog yra nepakankamai geras, tol pasąmoningai manifestuoja žmones, kurie tai patvirtins. Visata pluša prakaituoja, bet prirenka ir apsupa tokiais žmonėmis, kurie pakritikuos. Po transformacijos pasąmonė siunčia Visatai kitą manifestaciją – „aš esu vertingas“. Visata su malonumu parūpina žmonių, kurie vertina sukurtą rezultatą.

Taigi tik nuo mūsų pasąmonės priklauso, kokia yra mūsų aplinka. Kokie mus supa žmonės ir ką jie apie mus galvoja bei kalba.

Todėl jei kažkas jums sukelia pyktį, susierzinimą ar kitus sunkius jausmus savo kritika, pastabomis, žinokite, kad jie tik atkreipia jūsų dėmesį į vieną ar kitą jūsų pasąmoninį įsitikinimą. Teta praktikas mielai padės jums transformuoti tokius įsitikinimus. Rezultatas pasimatys akimirksniu!

Ar pakankamai geras šis įrašas?

Vladas Sapranavičius

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ