fbpx

Išsilaisvink nuo priklausomybių, prisirišimų ir įžadų

2020.05.23 10:00
Pradžia
2020.05.26 17:00
Pabaiga
4 dienos
Trukmė
Vilnius
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

4 unikalios, transformuojančios dienos su ThetaHealing® su vertimu į lietuvių kalbą. Šį seminarą sukūrė ir veda Goran Karna, ThetaHealing® oficialus atstovas Kroatijoje ir Serbijoje, aukščiausios kategorijos ThetaHealing® meistras – instruktorius, apdovanotas ThetaHealing®mokslo sertifikatu. Kaip jis pats teigia, jog šis seminaras yra jo nedidelis indėlis padedant žmonėms išsilaisvinti nuo visų įtampų, kurias sukelia net sąmoningai mums nežinomi įžadai, įsipareigojimai, kontraktai, sutartys, pažadai, draudimai ir priesaikos ir priimti savyje sąmonės išsiplėtimą.

Kai kas nors sako žodį “priklausomybė”, pirmoji asociacija paprastai būna priklausomybė nuo tam tikrų medžiagų, tokių kaip alkoholis, nikotinas ar narkotikai. Tačiau yra ir kitų rūšių priklausomybių, kurių mes nesuprantame iš pirmo žvilgsnio. Pavyzdžiui, priklausomybės nuo tam tikrų jausmų, priklausomybės nuo sėkmės, darbo, pinigų, konfliktų, priklausomybės nuo pagyrimų, fizinių pratimų, Facebook’o ir t.t.

Vertimas: Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Reikalavimai: Seminaras skirtas turintiems ThetaHealing® Bazinio DNR ir Pažengusiųjų DNR seminarų sertifikatus.

 • Ar žinote, kad kai esame priklausomi, mes nesame laisvi, mus valdo tie, prie kurių mes esame prisirišę? Ar norite iš to save išlaisvinti ir būti laisvais?

 • Ar norite sužinoti skirtumą tarp priklausomybės ir meilės, baimės, kaltės?

 •  Ar norite sužinoti, kaip išgydyti žmones nuo priklausomybių ir padėti jiems pakeisti gyvenimą?

 • Ar norite sužinoti, kokios programos yra saugomos jūsų čakrose ir blokuoja jų normalią veiklą ir sužinoti, kaip atverti savo čakras visu galingumu?

 • Ar žinote, kodėl mūsų aura surenka įvairias neigiamas energijas ir vibracijas ir kaip sustiprinti savo aurą?

 • Ar norėtumėte išmokti, kaip sumažinti savo energijos ir sielos fragmentų praradimą neatiduodant jų kitiems be reikalo?

:::: Įžadai, įsipareigojimai, kontraktai, sutartys, pažadai, draudimai ir priesaikos seka mus iš vieno gyvenimo į kitą, patinka tai mums ar ne
:::: Mums labai retai, mūsų evoliucijos proceso metu, suteikiama galimybė atsikratyti jų
:::: Mes net nežinome, kiek daug įžadų ir įsipareigojimų mes padarėme (ar perėmėme iš kitų – mūsų motinų, tėvų, protėvių tautos, Sielos šeimos…)
:::: Mes taip pat nesuvokiame naštos, kurią mes nešame istoriniame lygmenyje, sielos lygmenyje ir netgi genetiniame bei pagrindiniame lygmenyse
:::: Šis seminaras yra kuklus indėlis į save išsilaisvinant nuo visų šių įtampų į mūsų sąmonės išsiplėtimą ::::

Seminarą veda Goranas Karna, ThetaHealing® oficialus atstovas Kroatijoje ir Serbijoje, Aukščiausios kategorijos ThetaHealing® meistras – instruktorius, apdovanotas ThetaHealing®mokslo sertifikatu.

BIOGRAFIJA

 • Goranas Karna turi Filosofijos ir meno istorijos bakalauro laipsnį Zadaro universitete Kroatijoje.
 • Turi natūraliųjų gydymo metodų homeopatijoje diplomą (Australijos visuomenės sveikatos mokykla).
 • Baigė Vibracinio gydymo mokyklą Indijoje ir taip pat turi Tarptautinio instituto Masayuki Saionji diplomą YUMEIHO (tradicinis kinų ir japonų masažas).
 • Nuo 16 metų Goranas ieškojo Tiesos, gyvenimo tikslo ir prasmės. Šios paieškos įkvėpė jį mokytis Rytų ir Vakarų misticizmo, filosofijos, meno, įvairių gydymo būdų ir piligrimystę į šventas vietas.
 • 2002 m. Kairnse, Australijoje Goranas susitiko su Vianna Stibal. Tuo metu jis praeidinėjo gyvenimo krizę, ir Vianna padėjo jam rasti pusiausvyrą tarp proto ir kūno.
 • Goranas tapo ThetaHealing ® instruktoriumi 2003 m., ir nuo to laiko pravedė daugiau nei 260 seminarų ir meistriškumo kursų.
 • Savo teta gydūno praktikoje Goranas liudijo vėžio, virusinių ir bakterinių ligų, dirgliosios žarnos sindromo, lūžių, priklausomybių, diabeto, aukšto kraujo spaudimo ir daugelio kitų ligų išgijimą.
 • Goranas matė, kaip po giluminių įsitikinimų pokyčių žmonės tampa laimingesni, sveikesni, linksmesni ir sėkmingesni. Jis pastebėjo, kad stebuklai iš tikrųjų vyksta ir jie itin dažni teta pasaulyje.
 • Jis tiki, kad ThetaHealing® galia kyla iš Šaltinio arba paties Dievo. Technikos, suteikiančios prieigą prie šios Jėgos, yra paprastos, lengvai išmokstamos ir prieinamos visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, religijos ar išsilavinimo. Goranas yra laimingas, kad jis gali perduoti šias sakralias žinias savo studentams ir klientams.

Goranas Karna su meile Lietuvai:

Turiu du naujus kursus: „Išsilaisvink nuo priklausomybių, prisirišimų ir įžadų “ ir “Atleidimas, meilė ir galia”, kurie, tikiuosi, bus naudingi visiems, kurie domisi savo dvasiniu augimu, taip pat kliūčių pašalinimu visose skirtingose savo gyvenimo srityse, įskaitant santykius su kitais ir savimi, materialia gausa ir gerove.
Šie kursai yra mano 14 metų darbo patirties gydant klientus ir studentus rezultatas. Visi nauji pratimai, programos ir darbas su įsitikinimais yra įgytos patirties rezultatas.
Aš pravedžiau daugiau kaip 300 skirtingų Thetahealing seminarų ir tuo metu atlikau keletą tūkstančių skanavimų ir išgydymų. Dirbdamas su teta, aš liudijau daugybę sąmonės transformacijų ir išgijimų žmonėse, kurie dirbo su savo įsitikinimais ir atliko pratimus, kurie dabar siūlomi mano kursuose.
Esu labai dėkingas, Vianai ir Thetahealing Žinių Institutui (THInK) už šių seminarų vertės priėmimą ir patvirtinimą bei įtraukimą į oficialų Thetahelaing seminarų sarašą.

Kas įeina į kainą?

Mokymų medžiaga

Seminaro mokymų medžiaga (ThetaHealing® “Išsilaisvink nuo priklausomybių, prisirišimų ir įžadų” Praktinis vadovas)
sriuba

Maitinimas

Vegetariški pietūs ir arbatos pertraukos (papildomai 24 Eur - 4 dienos po 6 Eur) ir arbatos pertraukos. Ši galimybė yra tik renginiui vykstant studijoje.

Vertimas

Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Sertifikatas

Baigus seminarą išduodamas tarptautinis ThetaHealing praktiko sertifikatas. Sertifikaciją suteikia Theta Healing Institute of Knowledge - Think (JAV).

Pilna kaina

650 Eur *

Ankstyvos registracijos kaina

575 Eur *

Kartojantiems kursą nuolaida

50% nuo pilnos kainos
 • Ankstyvos registracijos kaina, registruojantis tik į šį seminarą – 575 Eur (195 Eur organizacinis mokestis + 380 Eur seminaro mokestis)
 • Registruojantis į abu G. Karna seminarus, kaina už šį seminarą – 545 Eur (165 Eur organizacinis mokestis + 380 Eur seminaro mokestis)
 • Pilna seminaro kaina – 650 Eur (220 Eur organizacinis mokestis + 430 Eur seminaro mokestis)

Registracija

 • Registruokitės  užpildydami žemiau esančią registracijos formą. Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur  pervesti registracijos mokestį.
 • Pervedę registracijos mokestį, atsiųskite apmokėjimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
 • Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžintinas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas). Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
 • DĖMESIO: Po to, kai pervesite registracijos mokestį, el. paštu gausite unikalią interneto nuorodą PayPal, per kurią jūs sumokėsite likusią sumą tiesiogiai Goran Karna arba grynaisiais Teta klube. Ši suma turi būti sumokėta ne vėliau kaip iki gegužės 5 d. Svarbu: mokant per PayPal būtina papildomai pridėti pavedimo mokestį.
Ankstyva registracija baigiasi
2020.04.08
Fill out my online form

Sumokėję registracijos mokestį, spauskite „Add to Cart“ mygtuką, esantį po registracijos forma ir sumokėkite likusią sumą (380€) tiesiogiai seminaro vedėjui. Ši suma turi būti sumokėta ne vėliau kaip iki gegužės 5 d. Svarbu: mokant per PayPal būtina papildomai pridėti pavedimo mokestį.  Neturint galimybės apmokėti per PayPal, galite sumokėti grynaisiais Teta klube.