fbpx

TETA MEDITACIJŲ VAKARAS INTERNETU

2023.03.16 19:00
Pradžia
19:00-20:30
Laikas
Internete
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

Vakaro tema:

KAIP SUSISIEKTI SU SAVO VIDINE GALIA?

Norintiems sužinoti, kaip susigrąžinti savo vidinę ašį – savo begalinę galią, kuri niekada jūsų nepaliks ir leis:

 • Padidinti ir išsaugoti savo energiją
 • Sukurti ir įgyvendinti gyvenimo planus, kurie jus įkvėps, o ne vargins
 • Išspręsti bet kokią sudėtingą užduotį akimirksniu, nešvaistant tuščiai energinių resursų
 • Rasti bendraminčių ir pakeisti toksišką aplinką palaikančia
 • Būti SAVIMI, SUPRASTI SAVE ir niekada dėl nieko neapgailestauti

Šis meditacijų vakaras skirtas jums jei...

Gyvenate pastovioje įtampoje ir chroniškai pavargstate.
Užstrigote kokioje nors gyvenimiškoje situacijoje.
Atrodo, kad jūsų visas gyvenimas yra lyg „Švilpiko diena“.
Lyg viskas ir tvarkoje, bet džiaugsmo ir laimės nėra.

PROGRAMOJE

 • Pradedame ir tęsiame pažintį su ThetaHealing® praktiškai panaudodami šį metodą išlaisvinant save nuo apmaudo, baimių, nusivylimo, savikritikos;
 • Teta praktika vakaro temos kontekste: blokuojančių pažvelgti į savo vidų ir savo kuriamą iliuziją įsitikinimų atskleidimas;
 • Teta praktika: atsipalaidavimui ir sinchronizacijai su savo gyvenimo tikslais;
 • Blokuojančių įsitikinimų pakeitimas palaikančiais;
 • Mokysitės kaip vis giliau įeiti į Tetą būseną ir susijungti su pasąmonėje užslėptomis savo galiomis;
 • Kolektyvinė teta meditacija: sąmoningai nesuvoktų ar užmirštų galių aktyvavimas ir sustiprinimas jūsų ramybei, sėkmei ir gausai kasdienybėje;

Per šio vakaro meditacijas jūs pasieksite ypatingą būseną ir:

Giliai atsipalaiduosite bei galėsite išsivaduoti iš streso.
Per trumpą laiką atstatysite gyvybines jėgas ir energiją.
Aktyvuosite sustiprinančias jūsų intuiciją galias.
Nustatysite savo sąmonę į tinkamą bangą - savo užduočių sprendimui.
Gausite stiprų energijos ir žvalumo užtaisą.
Nustatysite savo sąmonę tam, kad rastumėte teisingus sprendimus.
Gausite stiprų energijos ir žvalumo užtaisą.
Pasijungsite į gyvenimo tikslų išsipildymo bangą.

REZULTATAI

 • Sertifikuota ThetaHealing mokslo sertif. instruktorė ves jus per šias praktikas ir meditacijas tam, kad atvertumėte save ramybei, pajaustumėte ryšį su visatos energijos šaltiniu, kuriame ištirps sena, tanki energija, kuri jums nebepadeda ir blokuoja jūsų veiklą ir kasdienybę.
 • Jūs galėsite paleisti daugybę ribojančių su vakaro tems susijusių įsitikinimų, tokių kaip negalėjimą mylėti save, savo asmeninės sėkmės atmetimą, nepasitikėjimą savo jėgomis. Šio vakaro teta meditacijose jūs galėsite atverti savo širdį meilei ir gausai, laimei ir gyvenimo pilnatvei.
 • Jūs išmoksite Teta meditacijos, kuri yra pirmas žingsnis pokyčių procese. Jau praktikuojantiems ThetaHealing metodą – tai puiki galimybė sistemingai gludinti sąmonės ir pasąmonės deimantus. Per kolektyvinę meditaciją Jūs turėsite galimybę pradėti išgijimo procesus jums aktualioje savo gyvenimo srityje. Prisiminsite prieigą prie tikrosios išminties, kuri yra jūsų viduje.

VEDĖJA

Sveiki, aš esu Inga ir kviečiu Tave pažinti save.

Pradėkim nuo to, jog Kūrėjas ir tėvai davė Tau puikią dovaną – gyvenimą! Tu gali mylėti savo gyvenimą, puoselėti jį ir padaryti jį gražiausiu Sau.   Visada žinok, jog didžiausios kelionės prasideda nuo pirmojo mažo žingsnelio. Nebijok ir ženk jį, nes mylėti save yra pagrindinė Tavo užduotis. Susitikime renginyje ir pradėkime Didžiąją kelionę į Save!

Inga Heron, Teta klubo įkūrėja, pirmoji Pabaltijo šalyse pasiekusi šiuo metu aukščiausią ThetaHealing® pripažinimą – ThetaHealing® mokslo sertifikatą, ThetaHealing® meistrė, instruktorė-mokytoja, profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, psichologė, nuolat gilinasi į naujausias ThetaHealing® galimybes įkvėpti žmones įsiklausyti į savo giliausią širdies kvietimą eiti savuoju keliu realizuojant savo aukščiausią potencialą.

 

Inga nuo gimimo pasižymėjo ypatingais intuityviais gebėjimais, tačiau nesistengė jų naudoti gydymui. Viskas prasidėjo nuo paauglystėje prasidėjusių teosofijos, budizmo ir jogos studijų, siekiant suvokti save, savo vizijas, žmogaus ir Visatos ryšingumą, ir atskleisti tai savyje, savo kūryboje ir kasdienybėje.

 

ThetaHealing® meditacijos technika Ingai yra nuostabus būdas įžeminti tai, ką ji jaučia ir mato, ir naudojantis ja padėti žmonėms. Jos natūralus intuityvumas, atjauta, sąžiningumas bei nuostabus komunikabilumas veda ir skatina klientus bei studentus augti ir klestėti fiziškai, emociškai ir dvasiškai. Inga mano, kad didžiausia dovana yra gyventi širdimi ir gebėti padėti kitam žmogui įgyvendinti jo tikslus, svajones ir troškimus.

Registracija

Informacija dalyvaujantiems meditacijoje

Meditacijos vakaro trukmė – 1.5 valandos.
Po apmokėjimo gausite laišką su nuoroda į webinaro kambarį.