fbpx

JŪS VISADA SAVO KELYJE

Tiesą sakant, mūsų pasaulis yra sukurtas taip, kad viskas atsitinka vardan mūsų – mūsų pabudimo, mūsų augimo, įkvėpimo, tyrinėjimų, net jei tai pamiršome arba nematome, patekę į nerimo ar nevilties bangas. Kai nėra vieno fiksuoto tikslo, jūs niekada neprarasite tikslo, o tai reiškia, kad niekada neprarasite savo kelio. Todėl niekas, kas atsitinka jūsų gyvenime, negalės jūsų išmušti iš kelio. Jūsų kelias yra tai, kas vyksta, ir kas vyksta, yra jūsų kelias. Nėra kito.

Viskas, kas vyksta, yra dovana šitame nesunaikinamame kelyje, kurį vadinate savo gyvenimu. Juokas, ašaros, didelio liūdesio tarpsniai, gilių praradimų patirtys, skausmas, painiava, kai manote, kad niekada negalėsite kažką padaryti, širdį plėšanti meilė, tikėjimo praradimas visame šitame šou. Tačiau netgi tikėjimo šou praradimas yra šou dalis. Net scenoje, kur „kažkas vyksta negerai“ nereiškia, kad šou vyksta negerai, ir todėl visada esate būtent ten, kur jums reikia būti, nesvarbu, ar tikite tuo, ar ne.

Gyvenimu galima visiškai pasitikėti. Ir gyvenime nėra klaidų. Suprasdami tai, žinodami tai savo širdies gelmėse, jūs suprantate, kad dvasingumas yra labai paprastas dalykas. Paprastas kaip kvėpavimas, natūralus, kaip žiūrėjimas naktį į žvaigždes danguje ir panirimas į nuostabią tylą.

Visata yra gražesnė nei galite įsivaizduoti. Prisiminkite Jūs visada SAVO kelyje.

su meile
Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ