Atviras Teta meditacijų vakaras Alytuje gegužės 2 d. 18:00 val.

Veda:

Laura Našlėnaitė

Gegužės

2

Renginys vyks studijoje "Sakralus garsas", Naujoji g. 2, Alytuje

nuo 18:00 iki 20:30

Iki renginio liko:

08
dienos
01
valandos
29
minutės
09
sekundės

Šis vakaras – tai nuostabi galimybė jums ir visiems jūsų draugams, artimiesiems ir pažįstamiems, kurie domisi, abejoja ir nori artimiau sužinoti pagrindinę informaciją apie ThetaHealing® metodą, gauti atsakymus į visus klausimus ir „paragauti“ šio metodo ir gilintis į jį!

ŠIO VAKARO TEMA: MEILĖ SAU KAIP GYVENIMO PAMATAS
​Atverkite sau vieną iš efektyviausių harmonizuojančių ir asmenybės tobulėjimą skatinančių energijos formų.

Pakvieskite savo draugus ir praleiskite vakarą prasmingai.

Renginio puslapis Facebook tinkle.

Kas tai yra Teta (ThetaHealing®) meditacija?ThetaHealing® meditacija – momentinės transformacijos metodas, kuris remiasi smegenų teta bangomis, jungiančiomis mus su visa būties energija, su gyvenimo ir kūrybos energijos vartojimu.


Jos metu mes siųsime harmonizuojančią energiją iš Visatos šaltinio tam, kad būtų pakeisti jūsų sėkmę, meilę, sveikatą ir dvasinį augimą blokuojantys įsitikinimai. Jeigu niekada nemeditavote ir / ar galvojate, kad jūs negalite/ nepasiseks – tiesiog ateikite ir jūs suprasite, kaip paprasta tai gali būti. Meditacija jums atneš daugiau aiškumo, atvers jums jūsų vidinį pasaulį, suteiks galimybes lengvai koncentruotis ir sekti jūsų vidinio augimo kryptį.Šis meditacijų vakaras SKIRTAS JUMS, jei...

 1. Gyvenate pastovioje įtampoje ir chroniškai pavargstate
 2. Užstrigote kokioje nors gyvenimiškoje situacijoje
 3. Atrodo, kad jūsų visas gyvenimas yra lyg „Švilpiko diena“
 4. Lyg viskas ir tvarkoje, bet džiaugsmo ir laimės nėra

Programoje

 1. Tęsiame pažintį su ThetaHealing® praktiškai panaudodami šį metodą išlaisvinant save nuo apmaudo, nusivylimo, savikritikos
 2. Teta meditacija: blokuojančių pažvelgti į savo vidų ir savo kuriamą iliuziją įsitikinimų atpalaidavimui
 3. Teta meditacija: atsipalaidavimui ir sinchronizacijai su savo gyvenimo tikslais
 4. Blokuojančių įsitikinimų pakeitimas palaikančiais
 5. Mokysitės kaip vis giliau įeiti į Tetą būseną ir susijungti su pasąmonėje užslėptomis savo galiomis
 6. Teta meditacija: sąmoningai nesuvoktų ar užmirštų galių aktyvavimas ir sustiprinimas jūsų sėkmei ir gausai kasdienybėje
 7. Kolektyvinė teta meditacija

Per šio vakaro meditacijas jūs pasieksite ypatingą būseną ir:

 1. Giliai atsipalaiduosite bei galėsite išsivaduoti iš streso
 2. Per trumpą laiką atstatysite gyvybines jėgas ir energiją
 3. Aktyvuosite sustiprinančius jūsų intuiciją galias
 4. Nustatysite savo sąmonę į tinkamą bangą: savo užduočių sprendimui; tam kad rastumėte teisingus sprendimus; vidinių resursų aktyvacijai
 5. Gausite stiprų energijos ir žvalumo užtaisą
 6. Pasijungsite į gyvenimo tikslų išsipildymo bangą

Su šia stebuklinga energija pajauskite momentinius jūsų įsitikinimų ir jausmų pokyčius.Laura Našlėnaitė, Thetahealing® instruktorė ir praktikė, ves jus per šias meditacijas tam, kad atvertumėte savo energinius centrus, pajausutmėte ryšį su visatos energijos šaltiniu, kuriame ištirps sena, tanki energija, kuri jums nebepadeda ir blokuoja jūsų veiklą ir kasdienybę.


Jūs galėsite paleisti daugybę ribojančių įsitikinimų, tokių kaip negalėjimą mylėti save, savo asmeninės sėkmės atmetimą, nepasitikėjimą savo jėgomis. Šio vakaro teta meditacijose jūs galėsite atverti savo širdį meilei ir gausai, laimei ir gyvenimo pilnatvei.


Jūs išmoksite Teta meditacijos, kuri yra pirmas žingsnis pokyčių procese. Jau praktikuojantiems Thetahealing metodą – tai puiki galimybė sistemingai gludinti sąmonės ir pasąmonės deimantus. Per kolektyvinę meditaciją Jūs turėsite galimybę išgydyti bet kurią savo gyvenimo sritį. Prisiminsite prieigą prie tikrosios išminties, kuri yra jūsų viduje.


Šio renginio moderatorė Teta klubo Alytuje koordinatorė Laura Našlėnaitė:

 • Nėra paprasta nubrėžti ribą, kada prasidėjo mano dvasinis kelias. Dabar, žvelgdama atgal į praeitį matau, jog pirmasis Visatos "stumtelėjimas" įvyko paauglystėje, patyrus sunkių dvasinių išgyvenimų, akimirksniu nubloškusių mane į suaugusiųjų pasaulį. Tuomet iškilo daugybė klausimų, pamažėl vedusių mane į savęs paieškas. Tačiau aktyvus dvasinių ieškojimų kelias prasidėjo maždaug prieš dešimtmetį - daug skaičiau, praktikavau jogą, mokiausi energetinio gydymo, Kristalų dėlionės, Nuotolinio matymo. Visos žinios ir praktikos savaip mane augino ir vedė ieškot toliau.
 • 2016 m. susipažinusi su ThetaHealing® metodu aš supratau, kad atradau tai, ko ieškojau. Suvokimas, jog įmanoma absoliučiai viskas, kad kiekvieną gyvenimo akimirką mes kuriame naują save, užaugino sparnus. ThetaHealing® instruktore tapau atradusi savyje norą dalintis šiomis nuostabiomis žiniomis tam, kad kuo daugiau žmonių atvertų savo širdis meilei, džiaugsmui ir pilnatvei.
 • Pastaruoju metu atsivėriau garso ir judesio praktikoms. Alytuje rengiu sutartinių giedojimo terapijas, domina balso atvėrimo, intuityvaus judesio praktikos. Gyvenimas toks spalvingas ir nuostabus, taip gera jį patirti!

Kaip pasiruošti renginiui

 • Užrašykite iš anksto vieną gyvenimo tikslą, kurį jūs norėtumėte realizuoti
 • Pakvieskite draugus – kad sukurtumėte sau kuo komfortiškesnę atmosferą

Prašome ateiti 15 min. iki renginio pradžios. 18:00 val. durys uždaromos, nes šį vakarą mes pradedame nuo meditacijos.

Įėjimas: 10 Eur

Laukiame jūsų gegužės 2 d. 18:00 val. studijoje "Sakralus garsas", Naujoji g. 2, Alytus 

Registracija į atvirą Teta klubo susitikimą Alytuje

Užpildykite registracijos į formą


 *Svarbu: vietų skaičius renginyje ribotas, todėl paskubėkite ​​registruotis